Výsledky pátého a šestého kola druhé ligy žen z 31.10.2015

31.10.2015 14:27

V sobotu se naše ligová děvčata vypravila do jedné z bašt ženského stolního tenisu, svatostánku s profesionálním zázemí, na SK Dobré, kde poměřila síly s místním céčkem. Utkání bylo velmi vyrovnané a až poslední dvě dvouhry mohly rozhodnout o vítězi. Nakonec jsme se s SK Dobré C rozešli smírně 5:5, což nám do tabulky přináší navíc velice cenný bod za remízu. Na odpolední utkání se děvčata přesunula do Ústí nad Orlicí, kde nás čekalo TTC Ústí nad Orlicí B. Utkání se nám nevydařilo a lépe hrající soupeřky nás přehrály velkým rozdílem 8:2.

Oficiální výsledky na :stis.ping-pong.cz/htm/vysledky.php?id=1862&rocnik=2015&oblast=420000