TJ Sokol Poděbrady  (aktualizováno 10.3.2016)

Předsedou oddílu byl na valné hromadě členů oddílu zvolen pan Hynek Votík a skončila tím jeho zástupná role nuceného správce oddílu. Místopředsedkyní byla zvolena Michaela Bečvářová, druhým místopředsedou pan Ing.Radek Smejkal, jednatelem oddílu bude pan Hynek Votík.

Hlavním trenérem oddílu je pan Hynek Votík - licence C, trenérem mládeže pan Jakub Heršálek licence D, pomocným trenérem je Míša Bečvářová, Martin Doležal a Jan Votík - všichni licence D.

V současnosti máme nově již 26 stálých členů od šesti do devatenácti let a celkem 5 žen/dívek na hostování.

Družstvo A v sezoně 2015/1 nastoupí v nejvyšší okresní soutěži, hlavním úkolem bude přežití "telecích" let některých členů družstva. Cílem je umístění ve středu tabulky. Družstvo B nastoupí v soutěži OP 2 a bude opět sbírat zkušenosti, jelikož se jedná převážně o žáky ZŠ, případně pro naše nejmladší přihlásíme soutěž OP 4. Vlajkovou lodí našeho oddílu se jednoznačně stalo družstvo dívek, které se letos pokusí udržet ligovou příslušnost v 2LŽ . Přípravka bude rozdělena na závodní a nezávodní přípravku, celkem má 18 členů.

V březnu 2016 opět budeme ve velkém sále poděbradské sokolovny pořádat Český Pohár ve stolním tenisu osob postižených parkinsonovou chorobou.