Kniha návštěv

Datum: 15.01.2014

Vložil: Karel Brožík alias kajak

Titulek: trenink přípravky

Ahoj, koukal jsem na vaše video z treninku přípravky, mám celké zkušenosti a myslím, že by děti podle toho co dělali neměli ještě ke stolu, měli by si trošku osvojit práci s míčkem, jen mi řekněte, kolik z nicj napinká forhend 50 bez chyby, mám nějaké vychytávky k treninku takhle malých, když budete mít zájem rád se podělím se zkušenostmi, je vidět, že se tomu věnujete, proto chci pomoci. kajak Moje číslo je 732569602, když budete mít zájem ozvěte se.... ;)

Datum: 17.01.2014

Vložil: H.Votík

Titulek: Re: trenink přípravky

Ahoj Karle, video je z náboru přípravky, samozřejmě trénujeme jinak. Každou pomoc a radu uvítám.

Datum: 30.05.2013

Vložil: MoC

Titulek: Hodně štěstí

Přeji mnoho úspěšných, herních sezon, solidní výsledky a mnoho návštěvníků těchto stránek. M.Cinibulk

Datum: 29.05.2013

Vložil: Ondra Šmíd

Titulek: pozdrav

Zdravím ! Přeju hodně zdaru. Spravovat webovky není zas taková sranda, vím o tom dvojnásobně své ... :-)) Ale vypadá to zatím slušně !

Datum: 28.05.2013

Vložil: Pepa Kraus

Titulek: Nové stránky

Rád budu navštěvovat Vaše nové stránky.

Datum: 28.05.2013

Vložil: Hynek Votík

Titulek: Uvítání

Vítám všechny členy i nečleny oddílu ke slušné diskusi.

Záznamy: 1 - 6 ze 6