Druhá liga žen 9.1.2016, aneb jak jsme na tom po řízko-salátovém soustředění.

10.01.2016 20:12

Tak nám začala druhá polovina druholigové soutěžní sezony našich děvčat......a vezeme domů plných šest bodíků za dvě výhry ze dvou utkání !!! Podařilo se nám vyloupit TTC Ústí nad Orlicí "A" jednoznačným výsledkem 7 :3 a následně jsme si dojeli pro povinné body na SK Dobré "D", za které hrají velmi mladá, talentovaná děvčata. Díky úspěšnému víkendu jsme na sedmém místě tabulky 2LŽ a spějeme k udržení v soutěži. Děvčata, děkujeme...

Víkendová sestava