Nová sezona je za rohem !

23.08.2015 20:28
Zdravím všechny příznivce stolního tenisu,

blíží se začátek školního roku a náš realizační tým by rád věděl, zda budete/vaše dítě bude, i nadále členem oddílu stolního tenisu TJ Sokol Poděbrady. Prosím o písemné sdělení na email : votikhynek@seznam.cz.

V nové sezoně na nás čeká mnoho turnajů, přátelských utkání, na některé již i účast v soutěžích dospělých. Oddíl bude mít zastoupení v nejvyšších okresních soutěžích a ve druhé lize.

Můžete k nám na zkušenou přivést i své kamarády a kamarádky, věk nerozhoduje. Připravujeme rozšíření tréninkových možností pro závodní, ale i nezávodní sportování tak, aby si každý sám mohl způsob sportovního směrování vybrat ke své spokojenosti. První trénink mládeže se koná v úterý 1.9.2015 od 15:00 do 17:00, další potom ve čtvrtek 3.9.2015 od 15:30 do 17:00 . Během dalšího týdne upřesníme tréninkové skupiny, začátky tréninků a termíny pro utkání okresních soutěží.

Sezonou 2015/2016 Vás a Vaše děti provede realizační tým ve složení :

Hynek Votík, trenér licence C, předseda oddílu
Ing.Radek Smejkal, místopředseda oddílu