Připravujeme u nás další letní tréninková setkání dětí a mládeže

15.04.2014 19:50
O letních prázdninách opět plánujeme dva tréninkové kempy pro naše členy a pokud zbude místo, tak i pro ostatní zájemce. V každém tréninkovém týdnu budeme trénovat 6 dnů dvoufázově, 1,5 hodiny dopoledne a 1,5 hodiny po obědě. Hráči budou rozděleni do dvou skupin, na přípravku/mladé hráče a pokročilé. Pro přípravku bude určeno maximálně 5 stolů pro 10 hráčů, pro pokročilé 3 stoly pro 6 hráčů. Na termínu bych se rád dohodl a přizpůsobil jej co nejvíce zájemcům, první tréninkový týden započne v prvním, nebo ve druhém prázdninovém týdnu a druhý po přestávce 7 až 14 dnů. Pro menší děti bude součástí tréninku i hraní si, soutěže s autíčky aj. Poslední den bude volnější, určený pro hry a soutěžení, jeho součástí bude opět tzv. "žranice" (kuřecí kousky, melouny, bombo, atd.)

Prosím zájemce o předběžnou přihlášku, jelikož naše herna není nafukovací a počet účastníků je tímto omezen. Oficiální propozice zašlu všem zájemcům nejpozději do 31.5.2014, nebo je naleznete na našich stránkách https://tj-sokol-podebrady-stoni-tenis.webnode.cz/ . Stav přihlášených zde budeme
aktualizovat. Současný stav předběžně přihlášených – přípravka 5, pokročilí 7

Foto z prvního trénikového týdne naleznete na náborovém letáku