Postup do ligy !!!

26.04.2015 05:59

V sobotu 25.4.2015 se vítězná divizní děvčata TJ Sokolu Poděbrady vypravila do Stínadel v Teplicích, kde se zůčastnila kvalifikace o postup do druhé ligy žen 2LŽ. V základní sestavě tentokrát odcestovaly Míša Bečvářová, Adél Vokounová, Monča Rozínková a Anička Stránská. Děvčata dosáhla skvělého výsledku a tak se do okresu Nymburk po mnoha dlouhých letech vrací ligové soutěže ve stolním tenisu a tradici obnovuje poděbradský pinec, v podání TJ Sokol Poděbrady !!!  Za příkladnou reprezentaci oddílu stolního tenisu TJ Sokol Poděbrady v sezoně 2014/2015 děkujeme touto cestou všem děvčatům divizního celku TJ Sokol Poděbrady, jmenovitě Michaele Bečvářové, Adéle Vokounové, Monice Rozínkové, Anně Stránské, Kláře Růžičkové a Věře Franekové.  Dívky od pěti do sedmi let, přijďte si k nám zkusit pinknout !!!

Podrobné výsledky na : stis.ping-pong.cz/htm/soutez.php?id=1788&rocnik=2014&oblast=420000

Postupová sestava

Jely jsme se tam sice pouze najíst, ale když už, tak proč si něco i neodvézt !