Okresní přebory žactva 2015 - AFK Nymburk

14.11.2015 14:46

V Nymburce se dne 14.11.2015 konaly okresní přebory mladších žáků, starších žáků a žákyň. Věra splnila papírové předpoklady a ve finále porazila stylově naprosto úžasnou Lucku Vydrovou, na přeborech zcela bezkonkurenční talent, trénující v takřka profesionálních podmínkách. Holky si spolu poté vystřihly čtyřhru, takže Věrka veze pro náš oddíl dva poháry vítězů okresního přeboru. Očekávali jsme boj o medaili od Erika a společně s Matějem i ve čtyřhře mladších žáků. Erik se přihlásil mezi starší žáky, kde měl malou šanci na úspěch. Reputaci maličko napravil Matěj, který se zcela neznámým klučinou pro náš oddíl vybojoval bronzový poháry ve čtyřhře mladších žáků. Všichni naši svěřenci se chovali velice sportovně a slušně, za což velice děkuji a pokud bych měl vybrat toho, kdo se mi dnes po stránce technické a bojovnosti nejvíce líbil, byl by to Honzík Mareš.

Když jsem tedy zmínil chování, málem bych zapomněl, v herně se nacházel ještě jeden papírově nám příslušný svěřenec, Šimon Procházka. Že mne odmítl pozdravit, to mne zase tolik nepřekvapilo. Ale když v zápase s Honzíkem podváděl ve druhém setu, poslal jsem Matěje počítat, tak si třetí set dokonce "upravil" ze stavu 7:4 pro Honzu na 4:7 pro sebe. Nad událostí jsme mávli rukou, protože jsou v životě důležitější věci. H.V.
Zleva : Erik, Matěj a Honzík, Věra poklesla pod tíhou pohárů. Hádejte, kdo z nich má nejraději sýr ?