Český Pohár parkinsoniků

29.03.2015 09:57

Sláva vítězům, čest poraženým ? Tak tedy sláva všem účastníkům I. ročníku Českého Poháru parkinsoniků ve stolním tenisu, uskutečněného dne 28.3.2015 ve velkém sále sokolovny TJ Sokol Poděbrady. Sláva všem účastníkům doprovodných soutěží, rozhodčím, hostům, divákům, zdravotníku, pořadatelům, technikům, uklizečkám, stěhovákům, fotografům, zástupcům TV a tisku, sláva všem bezejmenným, kteří se podíleli na zajištění chodu turnaje. Sláva všem, kteří se na místě zasloužili o téměř královské hody, i těm, kteří se z důvodu pracovního vytížení, případně nemoci, nemohli na akci dostavit. Sláva všem, kteří turnaj po celý rok pilně připravovali a všem, kteří nás byť tiše podporovali, sláva všem, aniž bych si zde dovolil kohokoliv konkrétně jmenovat a urazit tak ty, jejichž jména ani neznám. Děkujeme firmě Domafit Fitness s.r.o., která nám dodala vybavení za téměř sponzorské ceny. V neposlední řadě děkujeme městu našich srdcí, městu Poděbrady, které prostřednictvím Městského úřadu Poděbrady akci výrazně finančně podpořilo a turnaj zároveň oficiálně zahájilo panem starostou města Poděbrady, kterého nesmím jmenovat, jak jsem výše slíbil. A vzkaz občanům bez rozdílu ? "Pošlete to dál" !!!

Video z finále dvouhry mužů  www.youtube.com/watch?v=OMUgTobJ60M

Fotogalerie: fandafotokrejci.zonerama.com/Album/604210C

Krásně vybavená herna pro Český pohár parkinsoniků, prosím, zadejte si !